Logo

Honda CR-V 2.2

Број на оглас: 3498839 | Објавен на: 31.07.2020, 17:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: CR-V

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 9.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


HONDA CR-V 2.2 4X4
Realna kilometraza
Registriran do 11.2020
Redovno servisiran
Napravem komoleten servis
4 al bandasi so zimski gumi
4 al bandasi so letni gumi
Full oprema
Moze proba vo sekoe vreme

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач