Logo

Ford Focus 1.6 benzin / 1999 / S-Auto Kicevo

Број на оглас: 3498885 | Објавен на: 14.02.2020, 19:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Focus 1.6 benzin na MK tablici vo dobra sostojba.

Огласи од: S-Auto

S-Auto

Marshal Tito br.1
Кичево

Станете Премиум член

 S-Auto

Потврден огласувач