Logo

Vw golf 4 1.9 TDI 110ks 1999g

Број на оглас: 3499063 | Објавен на: 14.02.2020, 19:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.100 €

2.200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Golf 4
-klimatronik
-registriran do avgust2020
-greaci na stakla
-parking senozri
- avtomobilot e maksimalno zacuvan
-4 letni aluminski bandasi 16ki
-4 zimski celicni. Bandasi 16ki
Mozna e zamena samo za seat ibiza benzin

 Xxx

Потврден огласувач