Logo

Bass Pojacalo

Број на оглас: 3499123 | Објавен на: 17.02.2020, 11:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Fender(Rumble 100) 1x15 i horna so pojacaloto odi i futrola

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 K.S

Потврден огласувач