1 / 7
MATICNA PLOCA FLET KABEL I DELOVI ZA ASUS X553M
По Договор
29.11.2021 12:25

Гази Баба / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Dolna i gorna plastika,sarki i delovi za x553m isto taka i orginalna baterija vo 100% ispravna sostojba so montaza i proba na lice mesto.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070277977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам