Logo

Iphone 4s

Број на оглас: 3499245 | Објавен на: 26.02.2020, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: 4s

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1,5 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 10 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Mob e kodiran icloud pasword nema

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Xh.A.