Logo

Kauc na pustanje

Број на оглас: 3499311 | Објавен на: 19.02.2020, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Kaucot e koristen samo 1 god. So kozni strani i na pustanje.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Renata

Потврден огласувач