Logo

Audi Q7 3.0 TDI Moze zamena

Број на оглас: 3499585 | Објавен на: 22.02.2020, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Q 7

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 171 kw / 232 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

15 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi
Q7 3.0 tdi
quattro
S-line
God 2006
Uvozena od ch
Servisirana
Novi gumi
Panorama
Full
Top sostojba
Moze zamena
Imat extra cena za kes

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач