Logo

17 bandazi celicni

Број на оглас: 3499631 | Објавен на: 17.02.2020, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Продавам 2 бандажа челични 17 во супер состојба со 5 страфа

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 123556789

Потврден огласувач