Logo

Kvalitetna trpezariska masa so 8 stolici - odlicno socuvani

Број на оглас: 3499658 | Објавен на: 31.03.2020, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Продавам малку користена фиксна дрвена маса заедно со стакло и 8 столици. Без траги на користење. Купени се комплет 2000€, се продаваат за 500€

Димензии на маса: 180х100х76 (висина)

Димензии на стол: 60х45х95 (вкупна висина)

Контакт тел: 076/234-234

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Broj vo opisot

Потврден огласувач