Logo

Se prodava kauc / trosed so spustanje

Број на оглас: 3499669 | Објавен на: 26.03.2020, 23:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Вид на оглас: Се продава


Продавам кауч / тросед, добро зачуван со можност за пуштање и простор за складирање. Напомена: Механизмот за пуштање не функционира добро, но може да се замени.

Димензии:
Подигнат: 190х105х95
Пуштен: 190х125х40

Контакт телефон: 076/234-234

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Broj vo opisot

Потврден огласувач