Logo

FIAT ULYSE ULISE2.2 HDI-JTD.NA DELOVI

Број на оглас: 3499807 | Објавен на: 26.05.2020, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Ulysse

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 94 kw / 128 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ima se

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 ACE

Потврден огласувач