Logo

Prodavam rosteri-plafonjerki

Број на оглас: 3499917 | Објавен на: 28.03.2020, 23:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.050 МКД

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Неонски светла

Вид на оглас: Се продава


Prodavam rosteri-plafonjerki nadgradni so instalirani LED neonki.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач