Logo

Kymco Super8 50cc 2T

Број на оглас: 3499954 | Објавен на: 14.02.2020, 19:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €

1.100 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Top Sostojba
Moze i zamena za 125/150cc
Kineski Ne

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 TONi