Logo

ford eskord delovi moze i cel

Број на оглас: 3499976 | Објавен на: 19.03.2020, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 12 kw / 16 ks

Цена: 250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


so skinat rebrasti kais dr e ok

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 polovni avtodelovi

Потврден огласувач