Logo

VW Golf 7 1.6TDI 110HP

Број на оглас: 3500078 | Објавен на: 14.02.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2016

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 12.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ljupco-Bocka Pirava za oglasot barajte me na ovoj broj 070551358
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Мерач на притисок во гуми
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава
ПРОИЗВЕДЕНА 10-2016
Увезена од Холандија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

 Валандово

Прати Е-Маил

 xl

Потврден огласувач