Logo

Xiaomi Mi Note 10 Green

Број на оглас: 3500102 | Објавен на: 16.02.2020, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: Mi note 10

Боја: Green

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6,5 - 7 " инчи и поголеми

Цена: 470 €

480 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Nojnoviot Xiaomi Mi Note 10 prv so 108 Mpix kamera i 5 kameri i 5200mAh bat.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ЕD

Потврден огласувач