Logo

RENAULT MENGANE CABRIO

Број на оглас: 3500144 | Објавен на: 20.02.2020, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo extra sostojba sega uvezena od germania plateni site davacki do registracija.moze zamena,Za povekje inf na broj 078268198

 XxX

Потврден огласувач