Logo

Нов некористе zepter ze-1818 сет

Број на оглас: 3500177 | Објавен на: 24.05.2020, 20:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Есцајг/Росфрај/Тефлон

Вид на оглас: Се продава


2 Нови некористени сет zepter ze-1818
сет од 17 работи(тенџериња,тави,додатоци и итн... + сет ножеви.
Може да се земе и 1 сет ,доколку се земат 2 сета екстра цена.
Повеќе информаци и слики на viber или може да ми контактирате.

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 bojan

Потврден огласувач