Logo

LG

Број на оглас: 3500257 | Објавен на: 15.02.2020, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: GU230

Боја: Black

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Epten zacuvan telefon LG, raboti samo na t-mobile

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач