Logo

Jaguar X.type, dizel 2.0, uvoz Germanija 2019

Број на оглас: 3500278 | Објавен на: 31.03.2020, 18:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jaguar

Модел: X-Type

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.980 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Socuvan, ekonomicen, full oprema, enterier besprekoren, klima super, ima rez. delovi i + letni gumi dunlop so extra alu-felni i danlop 225/40/18 vo vrednost od 800 evra. Sportski dizel so Eko 4 motor i piezo inektori-delfi(ima i rezervni inektori za nego)

 Штип    Општина:Карбинци

Прати Е-Маил

 Тоше

Потврден огласувач