Logo

OPEL MERIVA 1.7CDTI

Број на оглас: 3500489 | Објавен на: 20.02.2020, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


KOLATA E VO TOP SOSTOJBA,SERVISIRANA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON 1.7CDTI.MOZE ZAMENA ZA KES IMA DOBRA CENA ZA POVEKJE INF NA BROJOT 078-268-198

 XxX

Потврден огласувач