Logo

ITNO I POVOLNO DUKAN VO DEMIR HISAR

Број на оглас: 3500519 | Објавен на: 26.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 88 m²

Греење: Нема

Цена: 28.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dukan vo Demir Hisar.
Dukanot se naoga nasproti zdravstven dom, vo zgradata, vednas do aptekata, za samo 28000 evra 88 m2/

kontakt telefon 075383603

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Broj vo opisot

Потврден огласувач