Logo

AUDI A8 FACELIFT moze zamena

Број на оглас: 3500655 | Објавен на: 03.06.2020, 15:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 13.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2009 godina full oprema
Novi zimni gumi
Registrirano cela godina so zelen karton
Chipuvan
Long verzija
3.0tdi quattro

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 orce

Потврден огласувач