Logo

Opel Zafira 2.2 DTI

Број на оглас: 3500724 | Објавен на: 21.02.2020, 10:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.100 €

2.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za poveke info
076/777/008

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Tani

Потврден огласувач