Logo

Mercedes E220 cdi

Број на оглас: 3500761 | Објавен на: 18.02.2020, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 4.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Full oprema
Klimatronic
Navigacija
Tempomat
El. Komplet
Servisirana
Prv gazda vo mkd
Super sostojba

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 dejan geceski

Потврден огласувач