Logo

Hundai getz 1.1 za delovi

Број на оглас: 3500950 | Објавен на: 30.06.2020, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Getz

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 46 kw / 63 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za hundai getz 11.2005g so 91.000km

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач