Logo

APARATI ZA ZAVARUVANJE.

Број на оглас: 3500956 | Објавен на: 04.06.2020, 17:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Varstoj 160 /180amperi cena 4000den.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

  BLAGOJ...

Потврден огласувач