Logo

Mercedes E 220 Vo solidna sostojba

Број на оглас: 3500980 | Објавен на: 01.04.2020, 17:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba za info na br 075 433 340

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 angele

Потврден огласувач