Logo

Ford Fiesta

Број на оглас: 3501000 | Објавен на: 20.02.2020, 15:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 37 kw / 50 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Ford Fiesta 1.1 ,регистрирана цела година , во одлична состојба без скапаници, прва фарба. За повеќе информации јавете се на број 078-999-949

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Grozde

Потврден огласувач