Logo

Vw Pasat 1.9 Tdi

Број на оглас: 3501007 | Објавен на: 04.04.2020, 22:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.900 €

2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Vw Pasat 1.9 Tdi 110 ks
*Climatronik
*Greaci na sedista
*Reg do 12 2020
*Kozen enterier
*Novi zimski gumi
Vo odlicna sostojba poveke info na tel 078 710 464

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Prodavac

Потврден огласувач