Logo

Malini za rasad

Број на оглас: 3501010 | Објавен на: 22.04.2020, 18:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam malini za rasad od sortite:
-miker
-polka
-polana
Цена 10ден парче. Над 500 парчиња 8ден.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Grozde

Потврден огласувач