Logo

Zastava 101

Број на оглас: 3501035 | Објавен на: 23.05.2020, 16:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: 101

Година: 1980

Гориво: Бензин

Километри: 40000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 12 kw / 16 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 300 €

23.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zastava 101 1976 godina, dobro socuvana, ne rabotat svetlata i bes registracija

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 jordanco

Потврден огласувач