Logo

MERCEDES S 350 benzin plin

Број на оглас: 3501133 | Објавен на: 21.02.2020, 17:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 350

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Цена: 10.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


So mnogu dodatna oprema
Poveke info na tel
Moze da se carini (2200-2500 eur)

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 orce

Потврден огласувач