Logo

Iphone 7 rosegold

Број на оглас: 3501462 | Објавен на: 29.03.2020, 17:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: 7 gold rose

Боја: Roségold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 200 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iphone 7 Rosegold....telefonot e vo mnogu dobra sostojba cena za kesh bez zameni....

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач