Logo

Prodavam motor od Golf 3 TD1.9

Број на оглас: 3501506 | Објавен на: 14.02.2020, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: golf 3

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam motor od Golf 3 TD 1.9

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Jugo

Потврден огласувач