1 / 4
SAAT ZA STRUJA
2.000 МКД
Цената е фиксна
05.07.2021 16:34

Кисела Вода / Скопје

Trofazno i monofazno broilo.
2000 EDEN
ISPRAVNI

077 557 424

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Alek
Потврден огласувач
075577665
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам