Logo

PRODAVAM GALAXY NOTE 9 EKSTRA MOZI I ZAMENA

Број на оглас: 3501659 | Објавен на: 21.02.2020, 06:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Note 9

Боја: Blue

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 22.000 МКД

24.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ekstra zacuvan note 9 zastiten so staklo na ekran i maska...so polnac...mozi i zamena so doplata

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач