1 / 9
Prodavam Nokia 7610 Odličen bez grebnatinka.Funkcionira se!
1.400 МКД
Цената е фиксна
13.06.2021 00:40

Неготино / Неготино

Марка:

Nokia

Модел:

7610

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Prodavam Odlicno socuvan NOKIA 7610 bez grebnatinka. Telefonot funkcionira bezprekorno. Telefonot nema polnac, nemozam da go najdam kade mi e staven doma:) Stom go najdam kje vi go pratam.

Prakjam po Krago so otkup niz cela Makedonija.

Telefon za kontakt non-stop:
Gigo 070 621 670
Grad Negotino 1440

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

xxxxxxxxx
Потврден огласувач
070621670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам