Logo

DELOVI FIat Punto Stilo ulisse brava bravo marea panda

Број на оглас: 3501791 | Објавен на: 04.04.2020, 14:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 210.719 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi fiat 1.1 1.2 1.4 1.6 1.9 2.2

Огласи од: STAF Avto

STAF Avto

Куманово

Станете Премиум член

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 bandazavto

Потврден огласувач