Logo

Kompjuter Lap top torbica NOVA

Број на оглас: 3502061 | Објавен на: 14.02.2020, 23:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Ташни,Торби, Ранци

Вид на оглас: Се продава


Kompjuter lap top torbica so 3 pregradi Nova moze da se koristi I samo kako tasna donesena od stranstvo

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

  070477779

Потврден огласувач