Logo

Motorce Valeo za podesuvanje na far za Fiat Punto 2

Број на оглас: 3502127 | Објавен на: 27.03.2020, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 800 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Motorceto e socuvano i ispravno cena 800 denari

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач