Logo

KIA ProCeed

Број на оглас: 3502182 | Објавен на: 20.02.2020, 18:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Pro_cee'd

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 6.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.6 crdi dizel 6 brzini klima parking senzori novi gumi servisiran i registriran moze zamena info 076 844 988

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач