Logo

Seat Altea XL 1.9TDI 2008god Belgiska

Број на оглас: 3502224 | Објавен на: 23.05.2020, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e uvezeno od Belgija,plateni se site davacki do registracija,vo perfektna sostojba(kako nova).Ful oprema i servisna kniga do posledem servis od Seat-Belgija .

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Joker Kompani (претпријатие)

Потврден огласувач