Logo

15ki bandazi

Број на оглас: 3502279 | Објавен на: 25.05.2020, 02:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 6.5J

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: 114

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 15ki bandazi
izvadeni od hyundai coupe 114.3
za farbanje
se prodavaat poradi kupeni novi


070926232

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 beni

Потврден огласувач