Logo

BANDAS SO GUMI 5 X 112 15 ki.guma 195.65 15

Број на оглас: 3502431 | Објавен на: 18.02.2020, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 40 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


1 GUMA SO BANDAS -SKORO NOVA
5 X 112 / 15 ka
Guma 195 65 15
Za VW GOLF. 5 i 6
AUDI 3 . 4. 6
SEAT LEON.ALTEA.TOLEDO
VW PASSAT 4. 5. 6. VW TOURAN
KONPLET 2500 den.
TEL. 070 907 558

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач