Logo

Mercedes 1413 kiper

Број на оглас: 3502443 | Објавен на: 23.05.2020, 14:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e kompletno sredeno i spremno za rabota
pogon 4x4 + kiper itn.
cena: Po Dogovor
poveke info na tel: 070 520 723 - Cane

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Цане

Потврден огласувач