Logo

Toyota auris

Број на оглас: 3502461 | Објавен на: 03.07.2020, 13:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Auris

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 93 kw / 126 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.050 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Aurisot e vo odlicna sostojba, bez mana. Servisiran pred 7000km, komplet ulje 5w30 c2 i site filtri.Na 153 000km kupen licno od mene od Italija od salon na toyota, ostaven staro za novo.So bandasi aluminiumski so letni gumi(novi). Moze proverka po vas izbot.Euro 4, moze na MK tabli. Moze zamena za dzip. 075-375-375 Vlatko.

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 VLATKO

Потврден огласувач