Logo

Vw passat

Број на оглас: 3502534 | Објавен на: 02.02.2020, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 65000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 15.050 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ubav i socuvan primerok so samo 70.000 km.
2.0 Tdi 140 konski sili, DSG menuvac.
Registriran so zelen karton.
Prva registracija 2015.
So avtomobilot ima 4 letni gumi i cerada
So zameni i gluposti ne zamarajte

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач