Logo

Se prodava nova HTZ oprema

Број на оглас: 3502601 | Објавен на: 30.06.2020, 22:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Работна облека / XL

Вид на оглас: Се продава


Prodavam razna HTZ oprema,od kompleti rabotna uniforma,rabotnicoki mantili,cevli,slemovi,kabanici za dozd i dr. Kolicinite se ograniceni!!
Cena po dogovor!!!

 Planika

Потврден огласувач